НовостиКоли до косметолога пізно - або часті питання на консультаціях

часті запитання косметологуЧасте запитання на консультаціях з якого віку потрібно доглядати за обличчям і як саме, щоб попередити передчасне старіння шкіри і як найдовше зберегти природню красу та молодість шкіри обличчя.

Насправді механізми старіння достатньо складні і неоднозначні. І враховуючи темпи розвитку наукових досліджень відкриваються нові факти про фактори і механізми старіння.

Існують такі теорії старіння шкіри як молекулярно-генетична теорія, теорія апоптоза, адаптаційно-регуляторна, теорія вільних радикалів. Але найбільш визнаною теорією є теорія зміни генетичного апарата клітини. Та в процесі старіння має значення не тільки генетичний механізм, але й плив на нього зовнішніх факторів. Саме зовнішні фактори часто залишають накопичувальний відбиток на наших вікових змінах шкіри.

І так розглянемо різну вікову категорію і можливості косметології в пролонгації і збережені «молодості шкіри»

20 років це пора абсолютної краси, ще ідеальні: об’єми, чіткі контури обличчя, колір шкіри, рельєф шкіри, гарний тонус м’язів; відсутні зморшки, темні кола навколо очей.

Але сучасні дівчата в 20 років часто незадоволені своїм зовнішнім виглядом, прагнення збереження на довше молодості диктують нові віяння моди. Тому що старість на сьогодні не в моді.

Тому на даному етапі доцільно буде сконцентрувати увагу клієнта в 20 років на правильному домашньому догляді, можна назначити підтримуючі процедури які будуть продовжувати молодість шкіри.

До таких процедур можна віднести: гігієнічні чистки мануальні або апаратні мікротокову терапію, гальваніку, фотобіомодуляцію, іонофорез, пілінги фруктовими кислотами, різноманітні доглядові процедури відповідно до типу шкіри і бажаного ефекту. Дані процедури не дадуть можливості ранім проявам старіння, а навпаки зроблять шкіру біль доглянутою і красивішою.

Основним напрямком також на даному віковому етапі потрібно з акцентувати на захисті від агресивних дій зовнішнього середовища ультрафіолетового випромінювання,це застосування косметичних засобів з SPF; від морозів, вітрів, стресової зміни клімату, це підтримка гідро- ліпідного балансу шкіри за допомогою доглядових домашніх косметичних засобів на основі гіалуронової кислоти.

запитання до косметологаВ 30 років вже починають з’являтись перші прояви старіння шкіри. Мімічні зморшки які ще не статичні але з часом якщо над ними не працювати будуть стійкими і постійно прогресуючими. З’являються мімічні вертикальні зморшки між бровами, горизонтальні на лобі, навколо очей, верхня повіка трішки починає осідати. Шкіра починає втрачати свій тонус, незначно зменшуються об’єми обличчя. Але контури обличчя ще чіткі. З’являються перші прояви мілких зморшок навколо губ, більш вираженою стає носо-губні складки, носослізні борозни, темні кола під очима.

В 30 років доцільним буде назначено домашнього догляду кремів з гіалуроною кислотою, антиоксидантами вітамінами А,В,С,Е, відповідно до вікових потреб, акцент на засобах з факторами захисту від ультрафіолетового випромінювання. Гарні результати будуть давати доглядові процедури такі як пілінги для стимуляції регенеративних здібностей шкіри, звуження пор, покращення рельєфу, кольору шкіри, апаратні процедури: мікротокова терапія, гальваніка, фотобіомодуляція, іонофорез, іонофорез, електропарація, ферментотерапія для ще біль глибшого зволоження, детоксу і лімфодренажу шкіри, покращення кровопостачання.

Саме 30 років це час перших ін’єкцій: мезотерапія, плазмотерапії, редермалізація як відновлення гідробаланса шкіри; Інєкції ботулотоксина для попередження утворення статичних мімічних зморшок. Контурна інєкційна пластика для відновлення втрачених об’ємів в ділянці вилиць, носослізної борозни, носо-губної складки.

В 40 років вже з’являються прояви втрати еластичності і пружності шкіри, ще більше поглиблюються прояви мімічних зморшок в ділянці лоба, міжбрівної зони та навколо очей, носо-губна складка, появляться чіткі кісетні зморшки навколо губ, вони набувають статичного характеру. Стають значно помітними втрати об’ємів в ділянці вилиць, починає пливти овал обличчя. Також всі ознаки фото старіння стають вираженими, це пігментація, гіперкератоз, судинні зірочки, тьмяний колір шкіри, зневодненість.

І в бій за повернення молодості і доглянутості шкіри в 40 років вступають більш дієві та серйозні апаратні процедури такі як радіохвильовий ліфтинг для ліфтинг ефекта, стимуляція вироблення власного колагену та еластину, фотомолодження, робота лазерними апаратами в усуненні пігментації та судиних зірочок. Дуже дієвими буде назначення курсу ін’єкційний процедур таких як біоревіталізація як нестабілізованою так і стабілізованою гіалуроновою кислотою, біорепарація це гиалуронова кислота з додаванням амінокислот. Ботулінотерапія (диспорт, батокс, ксеамін) будуть ефективно розблоковувати тригерні зони, знімати депресивну міміку і профілактувати прогресування статичних зморшок. І як завжди не забувати користуватись регулярно в домашньому догляді професійною якісною косметикою(KLAPP, DMK і т.д) відповідно до вікових потреб.

питання і відповіді косметологуВ 50 років значно помітним стає зменшення кількості об’єму підшкірно жирової тканини. Зміни гормонального фону а саме зниження синтезу жіночих гормонів естрогена і прогестерона впливають на зменшення продукції структурних білків (колаген, еластин). Саме в 50 років під впливом зовнішніх агресивних факторів в поєднані з фізіологічними змінами посилюються всі вище перечисленні ознаки старіння шкіри. Більш вираженими і глибокими стають статичні зморшки, нависання верхніх повік, опускаються хвостики брів, з’являються глибокі зморшки «посмішки», кісети, «гусячі лапки» - навколо очей, посилюється пігментація як ознака фото старіння, акнетичний гіперкератоз.

В 50 років шкіра потребує комплексного підходу. Застосуання від поверхневих до серединих пілінгів (PRX-T33, TCA) в поєднані з біоревітацізацією, мезотерапією дають дуже гарні результаті в відновленні і стимуляції відновленні і регенерації шкіри, відновленні зволожені шкіри, роботу з пігментацєю. Єфективними будуть і апаратні процедури такі як мікротокова терапія, гальваніка, фото омолодження, фотобіомодуляція, радіохвильовий ліфтинг. Для відновлення втрачених об’ємів філери на основі гіалуронової кислоти, для пролонгованого ліфтинг-ефекту філери на основі гідроксіапатіта кальція. Інєкції ботулотоксином типу А (диспорт, ксеамін, ботокс) для розслаблення депресорних м’язів, тим самим працюємо з статичними зморшками і їх вираженістю.

60 років це період коли допомога естетичної медицини доцільна в поєднані з естетичною хірургією. Це час коли популярними і ефектиними є такі хірургічні втручання як блефароплатика, кругова підтяжка обличчя. Але велику і вагому частку займає косметологія, як реабілітація після хірургічних втручать, а також як прологація результату операцій.

Запорукою гарантованого ефекту від будь яких кометологічних процедур є якісні міжнародного рівня препарати, сертифікована апаратура і звичайно досвідченість і професіоналізм лікаря-косметолога. Косметологія МедЕстет це саме та клініка де ви знайдете свій «секрет молодості»!!!